Otların arasında uyuyan yurttaşın üzerine moloz döküldü

Bursa'da otların arasında uyuyakalan 29 yaşındaki Mehmet Ç.'nin üzerine iş makineleriyle moloz döküldü. Mehmet Ç. hastaneye kaldırıldı.

Haber Merkezi

Bursa'da otların arasında uyuyakalan 29 yaşındaki Mehmet Ç. adlı yurttaşın üzerine, alanda çalışan belediye ekipleri tarafından fark edilmeyince iş makinesiyle toprak döküldü. Toprağa gömülen yurttaş uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı. 

DHA'nın haberine göre İnegöl Orhaniye Mahallesi’nde iddiaya göre 29 yaşındaki Mehmet Ç. isimli şahıs boş arazide otların arasında uykuya daldı. Bu sırada daha önce metruk olan binanın yıkımından kalan molozları temizlemek için bölgeye gelen belediye ekipleri çalışma yaptı.

Yapılan çalışma sırasında otların arasındaki şahsı göremeyen kepçe operatörü Cemal Ç., moloz ve toprak yığınını gencin olduğu yere döktü. Bir anda bağırma sesleri üzerine toprak dökülen yere yönelen ekipler gördükleri manzara ile şoke oldu.

İhbarla olay yerine gelen itfaiye ve belediye ekiplerinin yarım saat süren çalışmasının ardından Mehmet Ç. toprağın altından çıkartılarak hastaneye kaldırıldı. Mehmet Ç.’nin durumunun iyi olduğu çeşitli yerlerinde kırıklar meydana geldiği öğrenildi.